Licencované Národnou bankou Slovenska č. sp.: NBS1-000-079-784
Predstavujeme Vám vzorovú ponuku investičného projektu. Ponuku môžete vložiť do investičného košíka. V ňom si následne zvolíte čiastku pre investovanie.
Pokračovať
Like Cart Share

SOLARHOUSE

energetika

Testovacia podstránka platformy Crowdmeup. Na vytvorenie tejto kampane bola využitá umelá inteligencia

Demo investícia Dlhopis
Investícia: od 500 Eur
Úrok: 2 % ročne
Dĺžka investície: 60 mes
Ukončenie kampane: o 318 dní
Doteraz zainvestované: 1 300 Eur

UPOZORNENIE
Jedná sa o testovaciu podstránku platformy Crowdmeup. Ide o imaginárny projekt spoločnosti, ktorá neexistuje. Cieľom tejto vzorovej kampane je počas testovacej prevádzky platformy poukázať na to, že prevádzkovateľ bude investorom sprostredkovávať investičné projekty z rôznych sektorov a s rôznymi investičnými nástrojmi.
Na vytvorenie tejto kampane boli použité fotky a texty vytvorené umelou inteligenciou.

Všeobecné informácie:
V tejto záložke podstránky návštevník nájde informácie o samotnom projekte. Jeho popis, čo je cieľom investičnej kampane, ako sa k cieľu spoločnosť, ktorá je majiteľom projektu, chce dostať. 

Na stránke bude predstavená samotná spoločnosť, jej vedenie a úspešné projekty, ktoré v minulosti realizovala. Zároveň v nej návštevník nájde business plán, ako spoločnosť plánuje dosahovať stanovené výsledky, ktoré investorovi zabezpečia návratnosť investície a zmluvne dohodnutý výnos. 

Na ďalších záložkách návštevník získa informácie: 

Zmluvy a dokumentácia: 
Tu bude môcť investor nahliadnuť na vzor zmluvnej dokumentácie a vzory príloh, ktoré investor so spoločnosťou bude podpisovať. Ďalej tu budú k nahliadnutiu finančné reporty spoločnosti a jej projekt. Nájde tu analýzu projektu, ktorú spracovali analytici, ktorí s platformou spolupracujú pri hodnotení projektov. V nej nájde návštevník odpovede na otázky:

  • má spoločnosť všetky povolenia na výkon podnikania?
  • aká je v odbore konkurencia?
  • aké sú doterajšie finanćné výsledky spoločnosti?
  • má v niektorých registroch nepriaznivé výsledky? 
  • je pripravený businessplán reálny?
  • atď...

Reporty:
Tu sa budú nachádzať informácie, ako sa projekt vyvýja a aké sú jeho úspechy. Takto budete mať prehľad, či Vaše peniaze pracujú tak, ako majú.  
Zároveň cieľom je prepojiť účtovníctvo majiteľa projektu s platformou tak, aby sme dokázali investorov informovať, na aké účely boli vyzbierané prostriedky použité. 

Partneri:
Payout
Perry Talents
INOVATO
top privacy
National cluster association
CEDEG
Plastics Cluster
Slovenský plastikársky klaster
VGD audit - tax & accountancy

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštěvnosti. Informácie o používání našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac informácií.