Predstavujeme Vám projekt AGRO. Preštudujte si ponuku a jej dokumenty. Môžete ju zdieľať, či odložiť medzi obľúbené a vrátiť sa k nej neskôr. Alebo kliknite na investičný košík a staňte sa investorom v tomto investičnom projekte.
LikeCartShare

AGRO

výroba

Testovacia podstránka platformy Crowdmeup. Na vytvorenie tejto kampane bola využitá umelá inteligencia

Aktívna Zmenka
Investícia: od 700 Eur
Úrok: až do 315 %
Dĺžka investície: 24 mes
Ukončenie kampane: ukončené
Doteraz zainvestované: 700 Eur

UPOZORNENIE
V tejto chvíli sa jedná o testovaciu podstránku platformy Crowdmeup. Jedná sa o vymyslený projekt spoločnosti, ktorá neexistuje. Pri vytvorení tejto kampane bola použitá umelá inteligencia.

Cieľom je počas testovacej prevádzky platformy poukázať na to, že v prípade ak jej prevádzkovateľ získa povolenie na poskytovanie služby na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2020/1503 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania, bude investorom sprostredkovávať aj investičné projekty zo sektora Poľnohospodárstva a ako nástroj bude môcť byť použitý aj predaj Zmeniek majiteľa projektu.

PROJEKTOVÁ NOVINKA AGRO

Všeobecné informácie:
V tejto záložke podstránky návštevník nájde informácie o samotnom projekte. Jeho popis, čo je cieľom investičnej kampane, ako sa k cieľu spoločnosť, ktorá je majiteľom projektu chce dostať. 

Na stránke bude predstavená samotná spoločnosť, jej vedenie a úspešné projekty, ktoré v minulosti realizovala. Zároveň v nej návštevník nájdete business plán, ako spoločnosť plánuje dosahovať stanovené výsledky, ktoré investorovi zabezpečia návratnosť investície a zmluvne dohodnutý výnos. 

Na ďalších záložkách návštevník získa informácie: 

Zmluvy a dokumentácia: 
Tu bude môcť nahliadnuť na vzor zmluvnej dokumentácie a vzory príloh, ktoré investor so spoločnosťou bude podpisovať. Ďalej tu budú k nahliadnutiu finančné reporty o spoločnosti a jej projekte. Nájde tu analýzu projektu, ktorú spracovali analytici, ktorí s platformou spolupracujú pri hodnotení projektov. V nej nájde návštevník odpovede na otázky:

  • ako je projekt životaschopný?
  • má spoločnosť všetky povolenia na výkon podnikania?
  • aká je v odbore konkurencia?
  • je pripravený businessplán reálny?
  • atď...

Reporty:
Tu budú reporty, kde budú investori, alebo aj návštevníci platformy, ktorí ešte namajú vytvorenú registráciu informovaní, ako sa projektu darí. 
Zároveň cieľom je prepojiť účtovníctvo majiteľa projektu s platformou tak, aby sme dokázali investorov informovať na aké účely boli vyzbierané prostriedky pouźité. 

Partneri:
Payout
Perry Talents
INOVATO
top privacy
National cluster association
CEDEG
Plastics Cluster
Slovenský plastikársky klaster

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštěvnosti. Informácie o používání našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac informácií.