LikeShare

SOLARPARKING

stavebníctvo – výstavba

Testovacia podstránka ukončenej kampane platformy Crowdmeup. Na vytvorenie kampane bola využitá umelá inteligencia.

Ukončené Pôžička
Investícia: od 10 000 Eur
Úrok: 6 % ročne
Dĺžka investície: neznáma
Ukončenie kampane: ukončené
Doteraz zainvestované: 200 Eur

Jedná sa o testovaciu podstránku platformy Crowdmeup.

Po spustení platformy do ostrej prevádzky bude jej cieľom predstaviť návštevníkom reálne projekty, už ukončených investičných kampaní. 

Všeobecné informácie:
V tejto záložke podstránky návštevník nájde informácie o samotnom projekte. Jeho popis, čo bolo cieľom investičnej kampane, ako sa k cieľu spoločnosť, ktorá je majiteľom projektu chcela dostať a či sa na konci kampane aj dostala. 

Na stránke bude predstavená samotná spoločnosť, jej vedenie a úspešné projekty, ktoré v minulosti realizovala. Zároveň v nej návštevník nájdete business plán, ako spoločnosť plánuje/plánovala dosahovať stanovené výsledky, ktoré investorovi zabezpečia návratnosť investície a zmluvne dohodnutý výnos. 

Na ďalších záložkách podstránky návštevník získa informácie: 

Zmluvy a dokumentácia: 
Tu bude môcť nahliadnuť na vzor zmluvnej dokumentácie a vzory príloh, ktoré investor so spoločnosťou podpisoval. Ďalej tu budú k nahliadnutiu finančné reporty o spoločnosti a projekte. Nájde tu analýzu projektu, ktorú spracovali analytici, ktorí s platformou spolupracujú pri hodnotení projektov. V nej nájde návštevník odpovede na otázky: ako je projekt životaschopný? má spoločnosť všetky povolenia na výkon podnikania? aká je v odbore konkurencia? je pripravený businessplán reálny? atď...

Reporty:
Tu budú pravideľné reporty, kde budú investori, alebo návštevníci platformy, ktorí ešte namajú vytvorenú registráciu informovaní, ako sa v projekte darí. 
Zároveň cieľom je prepojiť účtovníctvo, ktoré realizuje majiteľ projektu s platformou tak, aby sme dokázali investorov informovať na aké účely boli konkrétne vyzbierané prostriedky pouźité. 

Partneri:
Payout
Perry Talents
INOVATO
top privacy
National cluster association
CEDEG
Plastics Cluster
Slovenský plastikársky klaster
VGD audit - tax & accountancy

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštěvnosti. Informácie o používání našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac informácií.