Predstavujeme Vám projekt BOXYLAND. Preštudujte si ponuku a jej dokumenty. Môžete ju zdieľať, či odložiť medzi obľúbené a vrátiť sa k nej neskôr. Alebo kliknite na investičný košík a staňte sa investorom v tomto investičnom projekte.
LikeCartShare
Secondary market

BOXYLAND

informačné technológie

Testovacia podstránka platformy Crowdmeup. Vitajte vo svete, kde každá vec má svoje miesto. 

SEKUNDÁRNY PREDAJ Pôžička
Ponuka vložená: 2023-01-25
Úročenie: 8 % ročne
Frekvencia výplaty: mesačne
Termín splatnosti: 2025-01-01
Nominálna cena pôžičky: 5 100 Eur
Predajná cena v sekundárnom predaji: 4 500 Eur

UPOZORNENIE
V tejto chvíli sa jedná o testovaciu podstránku platformy Crowdmeup. Na propagáciu služby Boxyland dostal prevádzkovateľ platformy jej povolenie. Boxyland a prevádzkovateľ platformy Crowdmeup sa zároveň dohodli, že v prípade ak prevádzkovateľ získa povolenie na poskytovanie služby na základe Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2020/1503 o európskych poskytovateľoch služieb hromadného financovania, uzatvoria spolu Zmluvu o exkluzivite ponuky investičnej služby. Exkluzivita sa bude týkať fundingu zdrojov cez online médiá. Následne tak Boxyland, alebo spoločnosť, v ktorej má Boxyland svoj podiel, alebo spoločnosť, ktorá má v Boxylande svoj podiel môže uverejniť na platforme svoju investičnú ponuku. 

Po získaní uvedeného povolenia sa investičná ponuka od tejto môže líšiť ponukou samotného investičného nástroja, názvom emitenta cenného papiera, či majiteľom projektu ...

 

BOXYLAND je koncept, ktorý vstúpil na trh ako alternatíva ku "klasickému" využitiu kamenných retailových obchodných priestorov.
Premieňa ich na službu, ktorá je v západných krajinách žiaduca a jej trhový potenciál neustále rastie - „self-storage“.

V BOXYLANDE si ľudia uskladnia to, na čom im doma alebo vo firme nezostal priestor. Rozširuje tak často limitovaný fyzický priestor a ponúka možnosti jeho flexibilného využitia. Ide o krátkodobú alebo dlhodobú formu naplnenia  "odkladacích" potrieb. Snahou BOXYLANDU je byť čo najbližšie a vždy poruke. Benefitom je zabezpečený prístup 24 hodín denne a online nástroj, s ktorým bezkontaktne vybavíte prenájom svojho skladového Boxu. 

Self-storage sú žiadané v mestách v dochádzkovej vzdialenosti pre zákazníkov. Stanú sa komplementárnou službou k rezidenčnému bývaniu, podobne ako malé potraviny „na rohu“. Zároveň tak dostanú svoj nový zmysel vyprázdnené kamenné priestory.

Služby typu „storage“ ľudia vo fyzickom svete využijú podobne ako cloudové riešenia v IT. Nebudú investovať do vlastnej „infraštruktúry“ - jednoducho si zaplatia službu, ktorá vyhovuje ich aktuálnym potrebám. Ambíciou BOXYLAND je etablovať túto službu v strednej a východnej Európe.

BOXYLAND otvoril svoje pobočky v Bratislave a  v Prahe, kedy zároveň spustil poskytovanie franchising licencie, na základe ktorej je možné si partnersky otvoriť vlastnú pobočku. Jej správa a obsluha zákazníkov je pritom maximálne zjednodušená vlastnou aplikáciou. Ide tak o jedinečnú kombináciu spojenia Real Estate a IT investície.

Po úspešnom pilotnom projekte v Bratislave sa Boxyland etabloval aj na Českom trhu v Prahe. Ukázalo sa, že vo väčšom meste je ešte žiadanejšia táto služba. Pražská pobočka má vyťaženie na 100 %. Tento fakt viedol k posilneniu expanzie v Prahe a momentálne sa pripravuje otvorenie dvoch ďalších pobočiek do konca mája 2023. Pozitívom je, že bola podpísaná prvá francisingová zmluva a tým sa začal napĺňať plán kombinovanej expanzie. Do konca roka 2023 bude otvorených 19 francisingových a 8 vlastných pobočiek.  Už teraz je Boxyland číslo jedna medzi malými samoobslužnými digitalizovanými skladmi v Čechách a na Slovensku. Cieľom je byť číslo 1 v Centrálnej Európe do konca roka 2025.

Self-storage ako odvetvie sa ukázalo ako odolné aj voči pandémii. A to je dôvod prečo čoskoro pribudnú ďalšie pobočky BOXYLAND, vlastné i franchisingové.

V blízkej budúcnosti bude BOXYLAND miestom nielen samoobslužného skladovania, ale jej pobočková sieť bude aj bázou pre mikrologistiku a tým participovať  na rozvoji e-commerce a moderného mestského života.

Partneri:
Payout
Perry Talents
INOVATO
top privacy
National cluster association
CEDEG
Plastics Cluster
Slovenský plastikársky klaster
VGD audit - tax & accountancy

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštěvnosti. Informácie o používání našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac informácií.