Licencované Národnou bankou Slovenska č. sp.: NBS1-000-079-784
Predstavujeme Vám projekt BOXYLAND FRANCHISE II.. Preštudujte si ponuku a jej dokumenty. Môžete ju zdieľať, či odložiť medzi obľúbené a vrátiť sa k nej neskôr. Alebo kliknite na investičný košík a staňte sa investorom v tomto investičnom projekte.
Like Cart Share

BOXYLAND FRANCHISE II.

stavebníctvo – výstavba

Pripravujeme štart jednej z prvých crowdfundingových kampaní. 
Vitajte vo svete, kde každá vec má svoje miesto. 

Aktívna Pôžička
Investícia: od 500 Eur
Úrok: 8 % ročne
Dĺžka investície: 60 mes
Ukončenie kampane: o 37 dní
Doteraz zainvestované: 2 943 891 Eur

UPOZORNENIE
Na platforme Crowdmeup pripravujeme štart kampane BOXYLAND FRANCHISE II.  Majiteľom projektu bude spoločnosť, ktorá má podpísanú franchisovú zmluvu so spoločnosťou Boxyland s.r.o.
V tejto chvíli nie je možné do projektu investovať. Kampaň, ktorá bude oficiálne spustená sa môže od tejto  líšiť. 
Fotky, texty videá sú v tejto chvíli iba ilustračné, pričom ich majiteľ, spoločnosť Boxyland s.r.o. dala na ich použitie súhlas. 

BOXYLAND je koncept, ktorý vstúpil na trh ako alternatíva ku "klasickému" využitiu kamenných retailových obchodných priestorov. Premieňa ich na službu, ktorá je v západných krajinách žiadúca a jej trhový potenciál neustále rastie - „self-storage“. V BOXYLANDE si ľudia uskladnia to, na čo im doma, alebo vo firme nezostal priestor. Rozširuje tak často limitovaný fyzický priestor a ponúka možnosti jeho flexibilného využitia. Ide o krátkodobú alebo dlhodobú formu naplnenia "odkladacích" potrieb. Snahou BOXYLANDU je byť čo najbližšie a vždy poruke. Benefitom je zabezpečený prístup 24 hodín denne a online nástroj, s ktorým bezkontaktne vybavíte prenájom svojho skladového Boxu.

Self-storage sú žiadané v mestách v dochádzkovej vzdialenosti pre zákazníkov. Stanú sa komplementárnou službou k rezidenčnému bývaniu, podobne ako malé potraviny „na rohu“. Zároveň tak dostanú svoj nový zmysel vyprázdnené kamenné priestory. Služby typu „storage“ ľudia vo fyzickom svete využijú podobne ako cloudové riešenia v IT. Nebudú investovať do vlastnej „infraštruktúry“ - jednoducho si zaplatia službu, ktorá vyhovuje ich aktuálnym potrebám. Ambíciou BOXYLANDu je etablovať túto službu v strednej a východnej Európe a následne expandovať na najväčší trh – do USA.

BOXYLAND otvoril svoje pobočky v Bratislave a v Prahe, kedy zároveň spustil poskytovanie franchising licencie, na základe ktorej je možné si partnersky otvoriť vlastnú pobočku. Jej správa a obsluha zákazníkov je pritom maximálne zjednodušená vlastnou aplikáciou. Ide tak o jedinečnú kombináciu spojenia Real Estate a IT investície. Po úspešnom pilotnom projekte v Bratislave sa Boxyland etabloval aj na Českom trhu v Prahe a ďalších českých mestách – Brno, Pardubice, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové. Ukázalo sa, že vo väčšom meste je ešte žiadanejšia táto služba. Pozitívom je, že v tomto prípade sa jedná o už druhú, podpísanú  francisingová zmluva. Spustením prvej sa začal napĺňať plán kombinovanej expanzie. Do konca roka 2024 bude otvorených 100 kombinovaných pobočiek v Čechách a na Slovensku. Už teraz je Boxyland číslo jedna medzi malými samoobslužnými digitalizovanými skladmi v Čechách a na Slovensku. Rovnako je najrýchlejšie rastúcou sieťou samoobslužných skladov v Čechách a na Slovensku. Cieľom je byť číslo 1 v Centrálnej Európe do konca roka 2025.

Aj toto sú dôvody, prečo sa nový franchisista projektu Boxyland pripravuje cez platformu Crowdmeup spustiť online crowdfundingovú kampaň pre poskytnutie Pôžičky.
Kampaň  bude pre ľudí, ktorí hľadajú možnosť financovať expanziu, začo získavajú možnosť nadpriemerného úroku na svoju zmluvu o pôžičke.

Self-storage ako odvetvie sa ukázalo ako odolné aj voči pandémii. A to je dôvod prečo čoskoro pribudnú ďalšie pobočky BOXYLAND, vlastné i franchisingové. V blízkej budúcnosti bude BOXYLAND miestom nielen samoobslužného skladovania, ale jej    pobočková sieť bude aj bázou pre mikrologistiku a tým participovať na rozvoji e-commerce a moderného mestského života.


PARAMETRE KAMPANE: 
Začiatok kampane: pripravujeme,
Koniec kampane: pripravujeme,
Minimálna investícia: 500 Eur,
Celkový objem poskytnutých pôžičiek / cieľ kampane: pripravujeme,
Úročenie pôžičky: pripravujeme,
Investičný nástroj: pôžička,
Splatnosť pôžičky: pripravujeme

RUČENIE:
pripravujeme
Partneri:
Payout
Perry Talents
INOVATO
top privacy
National cluster association
CEDEG
Plastics Cluster
Slovenský plastikársky klaster
VGD audit - tax & accountancy

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštěvnosti. Informácie o používání našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi. Viac informácií.